Odkiaľ pochádza značka Sexylashes? 

Značka Sexylashes je ochranná známka spoločnosti Creation Business s.r.o. Naša spoločnosť sa zaoberá predlžovaním mihalníc od roku 2006. Najskôr sme boli výhradný distribútor Anglickej spoločnosti a značky I-lash designer, neskôr sme sa osamostatnili a spolupracujeme naďalej s odborníkmi nielen z Anglicka, ale aj z celého sveta, aby sme Vám mohli priniesť najhorúcejšie novinky a vysoko kvalitné výrobky priamo od výrobcov produktov na predlžovanie mihalníc.

Prečo názov Sexylashes?

Myslíme si, že každá žena chce byť sexy a mať sexy neodolateľný pohľad. Akým spôsobom dosiahnete sexy zvodný pohľad? Iba s krásnymi, dlhými a neodolateľnými Sexy lashes.

 

Čím sa naša spoločnosť odlišuje od iných?

Naša spoločnosť sa odlišuje skúsenosťami, znalosťami a kvalitou. Boli sme medzi prvými spoločnosťami , ktoré sa začali venovať predlžovaniu mihalníc. Neustále sa zdokonalujeme a vzdelávame. Naša technika predlžovania mihalníc je jedinečná. Žiadna iná spoločnosť nevyučuje našu špeciálnu techniku, preto naše dizajnérky vedia vytvoriť nenapodobiteľný dizajn predĺžených mihalníc. Spolupráca s vyškolenými dizajnérkami nekončí školením, ako u mnohých iných spoločností. Naše dizajnérky sú neustále informované o novinkách a majú k dispozícii kedykoľvek bezplatné poradenstvo.
Máme najväčší sortiment výrobkov na predlžovanie mihalníc a tým sme schopní vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám našich zákazníkov.
Naša spoločnosť je postavená na princípoch vývoja a distribúcii výrobkov najvyššej kvality za rozumné ceny a sme pripravení poskytovať najvyššiu úroveň služieb zákazníkom. Vážime si a oceňujeme Vašu pomoc a podporu a budeme sa aj nadalej usilovať o spokojnosť Vás – našich zákazníkov a spotrebiteľov.

Naše úsilie a dokonalosť je poháňaná spoluprácou s našimi zákazníkmi. 
Nikdy sa neprestaneme učiť a zdokonalovať. 
Vždy sa budeme snažiť ponúkať Vám výrobky, služby a vzdelávanie na najvyššej úrovni. 
Kvalita a profesionalita je pre nás na prvom mieste. 
Nám na Vás záleží.