Od farbenia vlasov, až po tvarovanie nechtov, ženy vždy hľadali spôsob ako zvýrazniť svoju krásu. Predstavujeme vám najnovší spôsob na úpravu očných mihalníc – eyelash extension, alebo predlžovanie a zahusťovanie mihalníc Sexy lashes. Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc pochádza z ďalekého Východu z doby pred približne 12/13 rokmi a nie z USA, ako sa veľa ľudí domnieva.
Prirodzený vzhľad:

Naša technika predlžovania a zahusťovania mihalníc Sexy lashes je jedinečná a revolučná metóda , ktorá Vám poskytne dlhé, husté, prirodzené mihalnice a sexy vzhľad.
Sexy lashes nie sú klasické umelé mihalnice. Sú to jednoduché vlákna vyrobené z polyesteru , ktoré sa aplikujú jedna po druhej na Vaše prírodné mihalnice. Všetky naše mihalnice majú tvar ako prírodná mihalnica. Sú hrubšie pri korienku a ku koncu sa zužujú. Naša spoločnosť má k dispozícii 5 hrúbok mihalníc a štyri typy natočenia s označením -J, B , C, D, L , aby zodpovedali všetkým typom prírodných mihalníc. Na očiach ich necítite, sú vode odolné a ultraľahké.
Naša technika predlžovania mihalníc je jedinečná a iba naša spoločnosť ju aj vyučuje. Naše dizajnérky sú najúspešnejšie na trhu.

Aplikácia:

Aplikovaných mihalníc môže byť od 30 až 100 kusov na jedno oko v závislosti od množstva prírodných mihalníc. Aplikujú sa 1 až 2 milimetre od pokožky. Vzhľadom k tomu, že sa nedotýkajú pokožky, vôbec ich nepocítite a nerozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami. Aplikácia trvá hodinu až dve v závislosti od skúseností dizajnéra. Klient leží a má zatvorené oči Pred samotnou aplikáciou je samozrejmá konzultácia s klientom, posúdenie zdravotného stavu, výber dizajnu, poučenie o starostlivosti po aplikácii a pod.

Klienti môžu plávať, sprchovať sa a saunovať . Naše mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám. Sexy lashes poskytujú 24 hodín dokonalé mihalnice bez problémov a rozmazávania maskary.

Životný cyklus mihalníc:

Každá prírodná mihalnica má životnosť 60 až 90 dní. Prírodné mihalnice postupne vypadávajú a nahrádzajú ich nové mihalnice. Predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou mihalnicou, preto je potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie umelých mihalníc. Sexy lashes mihalnice môžete nosiť dlhodobo. Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné. Nie sú nutné žiadne pauzy a znova podstúpiť novú aplikáciu predlžovania mihalníc, ako to tvrdia niektoré spoločnosti. Prírodné mihalnice sa prirodzene obnovujú a predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou.

Lepidlá:

Naše lepidlá boli sú špeciálne vyvinuté pre bezpečnosť, dlhú životnosť a pružnosť.
Veľmi malé množstvo lepidla sa použije na prilepenie umelej mihalnice.
Lepidlo sa nedotýka pokožky.