Školenie Sexy lashes Lash Lift 

Lash Lift je bezpečná a účinná metóda na úpravu, tvarovanie a natáčanie prírodných mihalníc. Je výbornou alternatívou pre klientov s rovnými mihalnicami, ktorí chcú mať krásne vytočené a predĺžené mihalnice bez každodenného použitia klieštikov na mihalnice, maskary a pod.

Cieľ školenia:
Školenie trvá od 10.00 do cca 13.00 .Hlavným cieľom školenia je odovzdať Vám svoje rady a skúsenosti, ktoré sme získali počas dlhoročnej praxe . Každý jeden kurz je postavený na osobitnej komunikácií s absolventkou o situáciách, ktoré môžu nastať v bežnej praxi. Na školenie nepotrebujete žiadne pomôcky, iba modelku, na ktorej vykonáte celú aplikáciu.Všetok potrebný materiál je voľne k dispozícii počas trvania celého školenia.

Školíme maximálne 2 kozmetičky:
Je pre nás veľmi dôležitý osobitný prístup .

Certifikáty:
Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia, ktorý oprávňuje absolventa školenia na vykonávanie aplikácie trvalej na mihalnice , obdrží každý absolvent v priebehu 2 týždňov od školenia. Certifikát vystavuje priamo centrála spoločnosti Creation Business s.r.o., ako majiteľ ochrannej známky Sexy lashes.

Teoretická časť:

najnovšia metóda Sexy lashes Lash lift

základy anatómie oka a očných mihalníc, rastový cyklus mihalníc

hygiena a bezpečnosť

produkty, ich zloženie, skladovanie

konzultácia s klientom

postup prípravy pred aplikáciou

starostlivosť po aplikácii trvalej na mihalnice

riešenie problémov

marketing, výnosnosť , náklady, živnosť

Praktická časť školenia:

príprava pracovných pomôcok

príprava prírodných mihalníc pred aplikáciou

ukážka aplikácie

celková aplikácia na živom modeli

poučenie klienta o starostlivosti po aplikácii

Každý účastník dostane podrobný tlačený manuál a je vybavený exkluzívnym marketingovým materiálom. Nezabudnite, školením naša spolupráca nekončí. Sme Vám kedykoľvek k dispozícii osobne, telefonicky alebo emailom.
Cenu školenia nájdete v cenníku.

Štartovacia súprava:
Súprava Lash lift obsahuje všetko potrebné pre bezpečnú , kvalitnú a úspešnú aplikáciu. Súprava je na viac ako 10 použití .

 

Cenník

Cena súpravy Lash lift je 56,90€.

Cena školenia Lash lift je 70€.